♦ ITS často se ptáte

Jdu do toho! Kde se můžu naučit ITS?

Najdi lektora ve svém okolí! Po celém světě je asi 50 certifikovaných lektorů ITS a těší se na tebe! Doporučujeme začít tímto krokem, abyste zjistili, jestli je někdo poblíž vás. Pokud není, žádný problém! Amy Sigil má celý ITS slovník Level1 pomalých a rychlých pohybů na Datura Online!

Potřebuji nějaké taneční vzdělání, abych se mohla naučit ITS?

Ačkoliv taneční vzdělání není požadováno, doporučujeme kontaktovat lektora ve vaší oblasti , abyste zjistili, co nabízejí a co vám doporučí, abyste se mohli úspěšně pustit do studia. Stania, certifikovaná lektorka ITS level 1 z České republiky říká: "Když to milujete, tak to dokážete! Není zapotřebí žádných speciálních dovedností nebo zkušeností, jediné, co je třeba je milovat to a být připraven pracovat a nesrovnávat se s ostatními…Ano, kolem jsou další tanečníci na různé úrovni, ale budeme pracovat společně, navzájem se podporovat, aby se na konci stal ten zázrak!"

Čím se ITS liší od ATS®?

ATS® je vysoce uznávaný původní jazyk, který inspiroval vznik ITS. ITS je dialekt nebo slang, který se vyvinul z ATS®. Hudba, kostýmy a kreativní vlivy vyvinuly v ITS a tyto dva styly, ač na první pohled tak odlišné, jsou vybudovány na stejných základních slovech a koncepcích.

Jak mohu zařídit, aby Amy Sigil přijela učit ITS v mé komunitě?

Kontaktujte nás a začneme o tom jednat. Amy se vám ozve hned, jak to půjde, aby s vámi domluvila nejvhodnější možnosti.

Jak mohu získat certifikát ITS?

Chcete-li se stát certifikovaným lektorem ITS, musíte se nejdřív přihlásit na workshopy a/nebo kurzy ITS s Amy Sigil (na Datura Online) nebo u certifikovaného lektora ve vašem okolí. Pokud jste připraveni začít učit a/nebo se chcete dozvědět ty nejjemnější detaily přímo od zdroje, Amy Sigila nabízí ITS certifikační intenzivní kurzy, které jsou startovní čárou k dosažení certifikace a vaší kariéře lektora. Prosím, kontaktujte nás a dejte nám vědět, že se chcete registrovat na intenzivní kurz ITS. Amy se s vámi spojí.